نشر آثار

تالار گفتگوی مصباح الهدایه-بسیج دانشجویی خطاب به الله کرم • نشر آثار

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

بنری در دست بگیرید و در سطح منطقه بچرخید و از امت حزب الله عذرخواهی کنید.

[/b]
ه گزارش گروه دانشگاه رویدادگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما در نامه ای سرگشاده به حسین الله کرم دبیر انصار حزب الله به اقدام نسجیده انصارحزب الله در نمازجمعه پایتخت و تخریب فرمان « آتش به اختیار» رهبر انقلاب خطاب به دانشجویان انتقاد انجام.متن نامه :

برادر گرامی جناب جناب آقا حسین الله کرم
سلام علیکم

ماه رمضان فرصت نیکوی برای توبه هست و معروف هست که شیطان در این ماه غل و خانومجیر می شود و درهای رحمت الهی گشوده می شود. می دانید که توبه یعنی به همراهزگشت از کارهای غلط و اشتبه همراهه و ناصواب.

اما بعد؛ مطلع هستید که در ماه های اخیر برجام، IPC ، سند ۲۰۳۰، توافق نامه پاریس و fatf به صورت ظالمانه به ملت ایران تحمیل انجام گرفته و آمریکا در هفته گذشته، سنگین ترین و پیچیده ترین تحریم ها را علیه آقام ایران تصویب انجامه هست. در همین وانفسا، دشمنان و پیاده نظام داخلی شیطان بزرگ که طی سال های گذشته به همراه بزک انجامن چهره کریه آمریکا، اکنون نمی توانستند تحریم های اخیر علیه آقام ایران راتوجیه و ماله کشی کنند، شما و اطرافیانتان کاری انجامید کارستان! و کاری را که سرویس های عملیاتی کاخ سفید قرار بود به همراه هزینه های به همراهلا انجام دهند، به همراه زدن یک بنر! به پایان اهداف شومشان رساندید.

هنوز تعداد روز از بیانات حیاتی رهبر معظم انقلاب خطاب به جریان دانشجویی مومن و انقلابی نگذشته بود که شما و اطرافیان تان به همراه برداشتی سطحی، احساساتی و کوته‌بینانه از بیانات رهبری به همراهعث انجام گرفتید که حلاوت و شیرینی این پیام در کام جنبش دانشجویی تلخ گردد و به همراه اصرار بر حرکت غلط خود، ما را از خود ناامید انجامید.

متاسفانه این نخست به همراهر نیست که در مقاطع حساس شما و اطرافیانتان به همراه نام منتسب به حزب الله دست به اقداماتی زده اید که ضربه همراهت سهمگینی را به جریان انقلابی وارد انجامه و موجب خوشحالی و سوءهستفاده جریان های معاند انقلاب اسلامی قرار گرفته هست. کسی حق قانونی شما را در نوشتن نامه و شکواییه از هرکسی، سلب نمی کند اما لطفا به نام جریان حزب الله این قبیل فعالیت ها را انجام ندهید و این نام را مخدوش نفرمایید.

برادر گرامی!
رشادت ها و زحمات شما طی سال های گذشته را فراموش نانجامه و نمیکنیم.اما تعداد مدتی هست که دل جریان انقلابی از دست اقدامات شما و اطرافیان تان خون هست. امیدواریم توصیه بزرگان در اصلی و فرعی انجامن امور را جدی گرفته و از انجام کارهای دشمن شادکن بپرهیزید. هرتعداد شب های قدر را از دست دادید اما همچنان درهای رحمت الهی بر روی شما به همراهز هست. تابلوی خود را عوض کنید، بنری در دست بگیرید و در سطح منطقه بچرخید و از امت حزب الله عذرخواهی کنید و از خداوند طلب مغفرت نمایید. توبه کنید پیش از آنکه امت حزب الله دربه همراهره شما و دوستانتان طبق بند میم وصیت نامه امام عمل نمایند.

و السلام علی من اتبع الهدی