نشر آثار

تالار گفتگوی مصباح الهدایه-سیلی موشکی سپاه به تروریستها • نشر آثار

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

تالار گفتگوی مصباح الهدایه-سیلی موشکی سپاه به تروریستها

دسته بندی : آثار تاریخ : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

⭕️متن هشداریه روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که لحظاتی پیش صادر انجام گرفت، به شرح زیر هست:

بسم الله الرحمن الرحیم

در پی جنایت تروریستی ۱۷ خردادماه ۹۶ تروریست های تکفیری در پایتخت که به شهادت ۱۸ تن از آقام مظلوم و روزه دار و مجروحیت جمعی دیگر از هموطنان عزیز منجر گردید، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام انجام: “ریخته انجام گرفتن هیچ خون پاکی را بدون پاسخ نمی گذارد.”

بر این اساس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه هستعانت از ذات اقدس الهی و به نیابت از ملّت قهرمان و دشمن ستیز ایران و خانواده معظم شهیدان و آسیب دیدگان عملیات تروریستی در حرم مطهر حضرت امام (رحمة الله علیه) و ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی، لحظاتی پیش مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبه همراهنی و ساخت خودروهای انتحاری تروریست های تکفیری در ناحیه دیرالزور در شرق سوریه را به همراه دنبال تنبیه تروریست های جنایتکار، مورد حمله موشکی قرار داد.

در این عملیات تعدادی موشک میان برد زمین به زمین از پایگاههای موشکی نیروی هوافضای سپاه در هستان های کرمانشاه و انجامستان، تروریست های تکفیری را دنبال ضربه همراهت مهلک و کوبنده قرار داد.

گزارش های دریافتی حکایت از هلاکت تعداد زیادی از تروریست های تکفیری و انهدام تجهیزات، سامانه ها و سلاح های آنان دارد.

پیام این اقدام انقلابی و مجازات گونه تکمیلا روشن هست؛ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تروریست های تکفیری و حامیان ناحیه ای و فراناحیه ای آنان هانجام گرفتار می دهد، در صورت تکرار اقدامات پلید و شیطانی علیه ملت ایران، خشم انقلابی و شعله های آتش انتقام پاسداران انقلاب، عاملین و مسببه همراهن آن را در بر خواهد گرفت و جنایتکاران را به جهنم رهنمون می سازد.

به ملّت عظیم الشأن ایران اسلامی اطمینان داده می شود، پاسداران انقلاب به فضل الهی و به همراه همراهی و مشارکت سایر نیروهای نظامی، انتظامی، هشداراتی و امنیتی کشور برای صیانت از امنیت ملی و شکست فتنه ها و پدیده های ضد امنیتی، از هیچ تلاشی فروگذار نانجامه و اقدامات متناسب را در دستور کار قرار خواهند داد.

اخبه همراهر تکمیلی، متعاقبه همراهً به هستحضار ملّت شریف ایران رسانده خواهد انجام گرفت.

___


⭕️ این مکان دیر الزور
ضرب شست به آمریکا و اسرائیل

حمله موشکی رعد آسای سپاه پاسداران به دیر الزور، پیش از آن که مجازات دشوار فرماندهی داعش به همراهانجام گرفت، ضرب شست و سیلی آب و خانومگ دار (!) بر گونه آمریکا و آل سعود و اسرائیل هست. این موشک های ویرانگر هر چه از فاصله ۶۵۰ کیلومتری شلیک انجام گرفته اند، جزو دم دستی ترین موشک های ایران هستند و اگر بنا بر تأدیب بزرگ تر های داعش و حامیان و پشتیبه همراهنان داعش به همراهانجام گرفت، کوبنده تر خواهد بود. یعنی این که دوران بخانوم در رو سال‌ههست که سپری انجام گرفته هست. صهیونیستی ها می گویند ایران در مرز های فلسطین اشغالی ۱۰۰ هزار موشک دپو انجامه که می تواند نقطه به نقطه تاسیسات اسرائیل را منهدم کند. پایگاههای آمریکا نیز وضع مشابهی دارند و همین راز هراس دشمنان از توانمندی موشکی ایران هست.

رهبرانقلاب ساعاتی قبل از این ضرب شست تاکید فرمودند :جمهوری اسلامی به همراه اقتدار تکمیل ایستاده هست. بعد از این هم همین‌جور خواهد بود. این را بدانند، همه بدانند؛ هم دشمن بداند، هم دوستان به همراه اخلاص بدانند، هم آن دوستانی که گاهی دلشان می‌لرزد بدانند؛ جمهوری اسلامی مستحکم ایستاده هست و بدانید آن‌ها نمی‌توانند به ما سیلی بخانومند، ما به آن‌ها سیلی خواهیم زد.

همان دقایق، صاعقه بر سر فرماندهان داعش فرود آمد.